logo


Tel.: 732 850 154
E-mail: josef.misun@seznam.cz


"Scientia est potentia - Vědění je moc"

hlavicka

O NÁS

Jsme malá soukromá jazyková škola rodinného typu. Poskytujeme profesionální jazykové služby (především) ve Vsetínském regionu. Naší ambicí není přerůst hranice Valašska - před růstem kvantitativním totiž upřednostňujeme růst kvality našich služeb.

Těžištěm naší činnosti jsou veřejnostní a firemní kurzy anglického a německého jazyka všech úrovní - od úplných začátečníků až po profesionální (po)státnicovou úroveň. Poskytujeme kurzy klasické i intenzívní, konverzační, obchodně či jinak odborně zaměřené, přípravu na maturitní, státní a mezinárodní zkoušky.

Naše jazykové kurzy probíhají v moderních jazykových učebnách, které naleznete v areálu Střední odborné školy Josefa Sousedíka ve Vsetíně - Rybníkách (bývalá ZŠ Rybníky). Kurzy jsou vedeny zkušenými kvalifikovanými lektory se zahraničními zkušenostmi - samozřejmostí je příjemná tvůrčí atmosféra a malé studijní skupiny. Využíváme moderních pedagogických poznatků a didaktických metod, které se snažíme vhodně propojit s tradičními ověřenými postupy. Firemní jazykové kurzy probíhají zpravidla ve firemních prostorách - přijedeme za Vámi!

Zajišťujeme také překladatelské a tlumočnické služby, konzultační a poradenskou činnost, soukromou výuku i doučování a kondiční hodiny. Naše práce nás baví a dělá nám radost. Přijďte se přesvědčit - rádi se staneme Vašimi průvodci na cestě k růstu, úspěchu a sebezdokonalení! Těšíme se na Vás!

PhDr. Mgr. Josef Mišun
vedoucí lektor
garant odborné úrovně
Josef Mišun

 
Josef Mišun (c) 2007